کوه گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ

کوه: گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ اخبار بین الملل

هشدار روسیه نسبت به توقف پروازها میان این کشور و آمریکا

وزارت خارجه روسیه به آمریکا هشدار داد که تاخیرهای فزاینده این کشور در صدور روادید ممکن است در نهایت منجر به قطع شدن پروازها میان دو کشور از طریق شرک..

ادامه مطلب

وزرات دفاع عربستان مورد نشانه حمله موشکی یمن ، سه انفجار پیاپی در ریاض

به گزارش فارس به نقل از رویترز، شاهدان عینی در ریاض اعلام کردند که صدای ۳ انفجار در پایتخت عربستان شنیده شده است است. سه انفجار پیاپی در ر..

ادامه مطلب

استفاده از گوشی شخصی جهت کارکنان کاخ‌سفید ممنوع شد

کاخ‌سفید استفاده از تلفن‌های همراه شخصی را جهت کارکنان در محل کار ممنوع اعلام کرد. استفاده از گوشی شخصی جهت کارکنان کاخ سفید ممنوع شد عبار..

ادامه مطلب

حزب موگابه هم خواستار استعفایش شد

با گذشت سه روز از تسلط نظامیان ارتش بر زیمبابوه، فشارها جهت کناره‌گیری رابرت موگابه، رئیس‌جمهور ۹۳ ساله این کشور از قدرت، زیاد کردن یافته هست. در تازه‌ترین..

ادامه مطلب

جنگ سوریه رو به آخر است/ نشست مذاکرات ملی سوریه به زودی برگزار می‌شود ، لاوروف

وزیر خارجه روسیه ضمن تأکید بر اینکه جنگ علیه تروریسم در سوریه رو به آخر هست، گفت: نشست “مذاکرات ملی سوریه” به زودی برگزار خواهد شد.  ..

ادامه مطلب

تحریم‌های تازه آمریکا علیه کره‌شمالی

دولت آمریکا در جهت استمرار فشارهای اقتصادی علیه کره شمالی در ارتباط با برنامه‌های هسته‌ای و موشکی این کشور، از تحریم‌های تازه علیه پیونگ یانگ از جمله ..

ادامه مطلب

متعهد شد ، دیو تروریسم&quot، ترامپ جهت نابودی &quot

دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا جهت نخستین بار از وقت شروع ریاست جمهوری‌اش جلسه کابینه خود را تشکیل داده و شدیدا دستاوردهای دولتش در این مدت را تحسین کرد. ..

ادامه مطلب