کوه گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ

کوه: گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کلاهبرداری از بازیکنان پرسپولیس و استقلال

دوست بسیار نزدیک تعداد قابل توجهی از فوتبالیست‌های آشنا شده است لیگ برتر کلاهبردار از آب درآمد!

کلاهبرداری از بازیکنان پرسپولیس و استقلال

کلاهبرداری از بازیکنان پرسپولیس و استقلال

عبارات مهم : فوتبال

دوست بسیار نزدیک تعداد قابل توجهی از فوتبالیست های آشنا شده است لیگ برتر کلاهبردار از آب درآمد!

به گزارش میزان ؛ این فرد ابتدا با تعدادی از بازیکنان مطرح پرسپولیس رفاقتی بسیار نزدیک برقرار کرد و سپس از طریق همین رابطه توانست با چندینه نفر دیگر از بازیکنان فوتبال رابطه ای نزدیک برقرار کند. توصیه قابل تامل اینجا بود که نشانه او از برقراری ارتباط دوستی با فوتبالیست ها نبوده و بلکه به دنبال پیدا کردن راهی بوده تا بتواند از آنها کلاهبرداری کند.

کلاهبرداری از بازیکنان پرسپولیس و استقلال

این اتفاق هم با توجه به رفاقت بسیار نزدیک با چندینه نفر از ستاره های فوتبال کشور عزیزمان ایران رخ داد و فرد مورد نظر بعد از جلب اعتماد فوتبالیست ها، پول های هنگفتی از بازیکنان جهت خرید و وارد کردن خودروهای خارجی به کشور گرفت.

بازیکنان فوتبال کشور عزیزمان ایران که تعداد آنها هم کم نیست با توجه به اعتماد بسیار زیاد به دوست نزدیک خود، پول های قابل توجهی جهت داشتن خودروهای لوکس در اختیار او گذاشتند ولی بعد از مدتی متوجه شدند که هیچ کدام از وعده ها عملی نشده و دیگر خبری از دوست نزدیک ارزش نیست!

دوست بسیار نزدیک تعداد قابل توجهی از فوتبالیست‌های آشنا شده است لیگ برتر کلاهبردار از آب درآمد!

در نهایت بعد از بررسی های بسیار زیاد و خبردار شدن از این عنوان که این فرد از بازیکنان دیگر هم با وعده وارد کردن خودروهای لوکس پول های آنچنانی گرفته، فوتبالیست های لیگ برتری که با اکثر آنها در تیم های پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی حضور دارند، متوجه می شوند فردی که مدت ها با او دوستی داشته اند ، یک کلاهبردار بوده است.

به همین علت آنها تصمیم گرفتند با استخدام یک وکیل به صورت دسته جمعی به اتهام کلاهبرداری از دوست سابق و حالا کلاهبردار خود به دادگاه شکایت کنند تا بلکه با گیر انداختن او پول خود را بعد بگیرند. گفتنی است با اجرای مراحل اولیه پرونده، این فرد تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است!

واژه های کلیدی: فوتبال | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | کلاهبرداری | فوتبالیست ها | خودروهای لوکس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs