کوه گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ

کوه: گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شنبه‌ای که وزارت‌خانه وعده داده هنوز نرسیده! ، اوضاع مبهم هیئت‌مدیره پرسپولیس

در شرایطی که پرسپولیسی‌ها این روزها پرسشها زیادی را تجربه می‌کنند عدم گزینش اعضای هیئت مدیره این تیم هم قوز بالای قوز شده است است. 

شنبه‌ای که وزارت‌خانه وعده داده هنوز نرسیده! ، اوضاع مبهم هیئت‌مدیره پرسپولیس

اوضاع مبهم هیئت مدیره پرسپولیس/شنبه ای که وزارت منزل وعده داده هنوز نرسیده!

عبارات مهم : جوانان

در شرایطی که پرسپولیسی ها این روزها پرسشها زیادی را تجربه می کنند عدم گزینش اعضای هیئت مدیره این تیم هم قوز بالای قوز شده است هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ داورزنی معاون قهرمانی و توسعه وزرات ورزش و جوانان چندین مرتبه وعده گزینش هیئت مدیره پرسپولیس را داده ولی هنوز شنبه ای که وی خبر داده فرا نرسیده هست. وزارت ورزش و جوانان تاکنون در گزینش گزینه های هیئت مدیره پرسپولیس دچار شک و تردید بود ولی بیانات داورزنی روزنه امیدی ایجاد کرد که هیئت مدیره تازه پرسپولیس گزینش شده است و فقط نیاز به تایید مجمع دارد.

شنبه‌ای که وزارت‌خانه وعده داده هنوز نرسیده! ، اوضاع مبهم هیئت‌مدیره پرسپولیس

مشکلات زیاد سرخپوشان پایتخت باعث شده است که هیچ کسی پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان جهت حضور در هیئت مدیره پرسپولیس را قبول نکند و دست رد به سینه وزارتخانه بزند.داورزنی چند روز پیش هم اعلام کرده بود که کسی حاضر نیست عضو هیئت مدیره پرسپولیس شود و حالا همه منتظرند ببینند چه کسانی این مسئولیت را قبول می کنند.

مدیریت کلوب پرسپولیس نیازمند افراد کاربلد است تا گره ای از پرسشها زیاد این تیم باز کند ولی در چند سال اخیر شاهد حضور افراد نه چندان کاربلد در هیئت مدیره پرسپولیس هستیم که همین عنوان باعث شده است که طاهری تک و تنها به دنبال حل پرسشها تیم باشد.به هر حال بهتر است حالا که اعلام اعضای هیئت مدیره پرسپولیس به تاخیر افتاده است مسئولان وزارت ورزش و جوانان بررسی دقیق تری انجام بدهند و افراد موثر را جهت هیئت مدیره پرسپولیس گزینش کنند.گفته می شود جعفر کاشانی، گرشاسبی و طاهری در هیئت مدیره پرسپولیس باقی می مانند و زادمهر و گل زاده جای خود را به نفرات تازه می دهند.

در شرایطی که پرسپولیسی‌ها این روزها پرسشها زیادی را تجربه می‌کنند عدم گزینش اعضای هیئت مدیره این تیم هم قوز بالای قوز شده است است. 

علی پروین، بیژن ذوالفقار نسب، منتقمی و عضو هیئت رئیسه مجلس گزینه های هیئت مدیره تازه پرسپولیس هستند که حضور این گزینه ها در کلوب پرسپولیس هنوز تایید نشده است.البته مدتی پیش اعلام شد که وزارت ورزش و جوانان قصد دارد طاهری را کنار بگذارد و نبی را جایگزین سرپرست کلوب کند ولی مسئولان با اعتراض هواداران از مواضع خود کوتاه آمدند و بیان کردند که همچنان از طاهری حمایت می کنند و وی در لیست تازه هیئت مدیره پرسپولیس حضور دارد.

به هر حال پرسپولیس این روزها با پرسشها زیادی از جمله بدهی میلیاردی به ژوزه و دستیارانش و اعتراض بازیکنان به پرداخت نشدن پاداش هایشان مواجه است و بهتر است مسئولان وزارت ورزش و جوانان هر چه سریعتر هیئت مدیره پرسپولیس را گزینش کنند تا تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بتواند با آرامش خاطر به مصاف حریف متمول عربستانی خود برود.

واژه های کلیدی: جوانان | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs