کوه گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ

کوه: گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شما جیره خوار دیگران هستید / روحانی خطاب به امریکا

رئیس جمهور با انتقاد از سیاست‌های آمریکا در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا گفت: بعضی فکر می‌کنند این منطقه باید طبق اراده آنها حرکت کرده و کاخ سفید جهت خاورمیانه تص

شما جیره خوار دیگران هستید / روحانی خطاب به امریکا

روحانی خطاب به امریکا: شما جیره خوار دیگران هستید

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهور با انتقاد از سیاست های آمریکا در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا گفت: بعضی فکر می کنند این منطقه باید طبق اراده آنها حرکت کرده و کاخ سفید جهت خاورمیانه تصمیم بگیرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی امروز درمراسم افتتاحیه رسمی مناسبت بین المللی تبریز 2018 اظهار کرد: بسیاری از پرسشها منطقه به خاطر دید ناصحیح و سخنان ناصحیح نسبت به ملت هاست. بعضی فکر می کنند جهت هر لحظه یک رژیم غاصب ظالم باید بر مردم بعضی کشورها مسلط شوند. فکر می کنند کاخ سفید باید جهت خاورمیانه تصمیم بگیرد. فکر می کنند از این طریق می توانند همه ذخایر دنیای عرب را به یغما ببرند.

وی خطاب به آمریکا اظهار کرد: چشم طمع شماها به کجاهاست؟به طلای سیاه زیر زمینی یا حساب های صدها میلیاردی بعضی از کشورهای عرب منطقه؟ این طمع عقل را از شما ربوده است؟ هر روز سخنی می گویید که نه با ارزش منطقه و نه ارزش مردم و نه ارزش قرن تازه سازگار هست. به صراحت می گویید با پول دیگران می مانید. بعد شما جیره خوار دیگران هستید. ارتش شما به دنبال منبعی است تا بدزد و ارتزاق کند این جهت شما حیثیت شد؟ می گویید پول بدهید در سوریه می مانیم و اگر پول ندهید می رویم. اگر ما نباشیم شما در یک هفته نیستید آیا نیستند؟ ما حافظ عراقیم . ملت عراق حافظ عراق هست. ما آماده ایم حافظ عربستان باشیم. ملت عربستان حافظ عربستان هست. اتفاقا اگر شما تشریفتان را جهت هر لحظه ببرید امنیت کامل را در منطقه برقرار می شود.

شما جیره خوار دیگران هستید / روحانی خطاب به امریکا

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: این همه هواپیما و بمب در اختیار عربستان گذاشتید؛ امنیت آوردید ؟ آیا نگاهتان غلط هست. امان از دید غلط و امان از زبانی که به درستی گردش نمی کند و سخنانی می گویید که جهت مردم مسئله ایجاد می کند.

وی ادامه داد: می گویید با فلان رهبر کشور اروپایی جهت یک قرارداد هفت جانبه تصمیم می گیرید؛ با چه اجازه ای؟ ما حسن نیت خود را به دنیا نشان دادیم. به دنیا نشان دادیم که کشور عزیزمان ایران هراسی دروغ بود. ما خواستیم به دنیا بگوییم پرونده سازی جهت کشور عزیزمان ایران تحت عنوان PMD دروغ بوده است و بر خلاف عدل و قانون ما را ذیل فصل هفتم شورای امنیت بردید.

رئیس جمهور با انتقاد از سیاست‌های آمریکا در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا گفت: بعضی فکر می‌کنند این منطقه باید طبق اراده آنها حرکت کرده و کاخ سفید جهت خاورمیانه تص

روحانی سپس گفت: ما با این پیمان و توافق تهمت ها را نشان دنیا دادیم و ثابت کردیم که آمریکا و اسراییل طی دهها سال دروغ می گفتند. ما راستگویی کشور عزیزمان ایران را تحت عنوان برجام ثابت کردیم.

وی همچنین اظهار کرد: شما به دنیا نشان دادید که به عهدتان پایبند هستید و یا نشان دادید که به عهدتان پایبند نیستید؟ این که بانکهای دنیا را جهت کار با کشور عزیزمان ایران ترساندن می کنید، اینکه مانع سرمایه گذاری کارآفرینان هستید، این که هر روز با یک بیان نادرست نسبت به مردم مسلمان از جمله کشور عزیزمان ایران برایشان مانع می تراشید بر خلاف عهدتان در جامعه است.

روحانی با بیان اینکه کسانی که بدهکار هستند حالا طلب وام تازه می کنند گفت: اول آنچه را که امضاء کردید؛ مدیر جمهور سابق و وزیر خارجه سابقتان گفتند را اجرا کنید بعد حرف از مباحث تازه بزنید. می گویید قرار داد بسیار بدی امضاء شده است هست، آیا قبلی هایتان این را نفهمیدند؟ شما که سررشته ای از سیاست و حقوق ندارید؛ یک کاسب، یک تاجر، یک ساختمان ساز و یک برج ساز در مورد این قرارداد حرف می زند.

شما جیره خوار دیگران هستید / روحانی خطاب به امریکا

وی افزود: دنبال چه هستید؟ دنبال این هستید که کشور عزیزمان ایران و ملت های منطقه را ترساندن کنید. از خدا باید بخواهیم دیدها را در دنیا اصلاح و زبان ها را در مسیر درست بچرخاند. مسئله ما در دنیای امروز مسئله مواجه شدن با سیاست مدارانی است که ابعاد سخن خود را درک نمی کنند.

وی با اشاره به اینکه ما دنبال تعامل سازنده و گسترده با دنیا هستیم و این تعامل فقط منحصر در قرارداد هسته ای نیست، اظهار کرد: همواره گفته ایم راه حل صحیح جهت مسائل، راه حل برد ـ برد هست. اگر کسی فکر کند که باید به نفع خود و ضرر دیگری عمل کند توافقی پایدار نمی ماند.

رئیس جمهور با انتقاد از سیاست‌های آمریکا در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا گفت: بعضی فکر می‌کنند این منطقه باید طبق اراده آنها حرکت کرده و کاخ سفید جهت خاورمیانه تص

رییس جمهور همچنین با بیان اینکه یکی از راه های تعامل سازنده با دنیا، گردشگری هست، تصریح کرد: گردشگری هم ارتباط با گذشته هست، هم امروز و هم ارتباط جهت فردای دنیا هست. گردشگری می تواند جهت ما اشتغال و رونق اقتصادی ایجاد کرده و زندگی مردم را بهتر کند.

روحانی با تاکید بر اینکه همه ما باید کاری کنیم که جاذبه های گردشگری ما دائمی شود، گفت: به مردم تبریز و مسئولان این استان می گویم کاری کنند که جاذبه دائمی در تبریز ایجاد شود. بگذارید تبریز مرکز گردشگری جهت همه دهه ها و قرن ها باشد.

شما جیره خوار دیگران هستید / روحانی خطاب به امریکا

وی با اشاره به جاذبه های گردشگری تبریز، تصریح کرد: نخستین جاذبه گردشگری، اخلاق مردم هست. برخورد مناسب در ذهن گردشگر می ماند. همه شهرهای ایران، شهرستان های آذربایجان و همه کوچه های تبریز مملو از شرف و انسانیت هست. تبریز پایتخت گردشگری است نه جهت امروز و فردا بلکه جهت هر لحظه تاریخ. تبریز دروازه اتصال کشور عزیزمان ایران به غرب و دنیا بوده و در مسیر مهم بزرگراه ابریشم است و شرق را به غرب متصل کرده هست. اگر می خواهیم تبریز قطب گردشگری بماند باید از آن مواظبت کنیم. برخورد مناسب مامور فرودگاه، راننده تاکسی و اتوبوس و هتلداران و مردم در ذهن گردشگر می ماند. برخورد مناسب ما، تمدن ما را به دنیا معرفی می کند.

واژه های کلیدی: ایران | تبریز | گردشگری | شهرهای ایران | جاذبه گردشگری | حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs