کوه گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ

کوه: گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی هنوز به کشور عزیزمان ایران باز نشده است ، قاتل&quot، پای عطر &quot

نایب‌ مدیر انجمن واردکنندگان محصولات آرایشی، بهداشتی و عطریات کشور عزیزمان ایران اعلام کرد که هیچ نمونه‌ای از عطر “ریلکس” که به “قاتل” معروف هست، چه از طریق قان

هنوز به کشور عزیزمان ایران باز نشده است ، قاتل&quot، پای عطر &quot

پای عطر "قاتل" هنوز به کشور عزیزمان ایران باز نشده است

عبارات مهم : ایران

نایب مدیر انجمن واردکنندگان محصولات آرایشی، بهداشتی و عطریات کشور عزیزمان ایران اعلام کرد که هیچ نمونه ای از عطر “ریلکس” که به “قاتل” معروف هست، چه از طریق قانونی و چه از مبادی غیررسمی وارد کشور عزیزمان ایران نشده هست.

محمد پورخسروانی در گفت وگو با ایسنا، در ارتباط با توزیع عطری به نام “ریلکس” در بازار بعضی کشورهای عربی از جمله عراق و مصر که بعد از مصرف موجب فوت مصرف کننده می شود، اظهار کرد: سال گذشته نیز این عنوان در بعضی شبکه های مجازی مطرح شد ولی بر اساس تحقیقاتی که به عمل آمد، اطلاعاتی در ارتباط با برند و شرکت تولیدکننده این عطر حاصل نشد ولی در هر حال توصیه جدی ما به هموطنان این است که در صورت سفر به کشورهای عربی از جمله کشورهای اشاره شده است از خطر احتمالی پیشگیری کنند و در معرض استنشاق عطرها قرار نگیرند.

هنوز به کشور عزیزمان ایران باز نشده است ، قاتل&quot، پای عطر &quot

وی در مورد اینکه آیا نمونه ای از این عطر که به عطر “قاتل” معروف شده است به بازار داخلی کشور عزیزمان ایران راه پیدا کرده است یا خیر؟ اظهار کرد: باید تاکید کنم که هیچ مورد مشابهی از این عطر به صورت قانونی به کشور وارد نشده و علاوه بر این در مورد واردات غیرقانونی و قاچاق نیز باید خاطرنشان کرد که تاکنون هیچ گزارشی در این زمینه نداشته ایم و در مجموع هیچ یک از فروشگاه های توزیع کننده که مشمول بر ۳۳ هزار واحد می شود، یک مورد گزارش هم در این زمینه نداشته اند.

به گزارش ایسنا، اخیرا خبرهایی مبنی بر وجود عطری به نام “ریکلس” که بعد از مصرف باعث فوت استفاده کنندگان می شود، انتشار یافته و در شبکه های مجازی اعلام شده است است که در بازار بعضی کشورهای عربی از جمله عراق و مصر چنین محصولی به فروش می رسد. این در حالی است که حدود یک سال قبل نیز خبرهایی در این رابطه منتشر شد ولی نمونه مورد وثوقی به دست نیامد و مجددا موج مربوط به وجود این عطر در شبکه های مجازی به راه افتاده است.

نایب‌ مدیر انجمن واردکنندگان محصولات آرایشی، بهداشتی و عطریات کشور عزیزمان ایران اعلام کرد که هیچ نمونه‌ای از عطر “ریلکس” که به “قاتل” معروف هست، چه از طریق قان

واژه های کلیدی: ایران | بازار | ارتباط | کشورهای عربی | شبکه های مجازی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs