کوه گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ

کوه: گرسنه مالیات آمریکا تروریسم دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی محکومیت یکی از قضات پرونده کهریزک به 15 سال حبس

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در ادامه نشست خبری به عنوان رییس ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه در شبکه های

محکومیت یکی از قضات پرونده کهریزک به 15 سال حبس

محکومیت یکی از قضات پرونده کهریزک به 15 سال حبس

عبارات مهم : سئوال

سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت یکی از قضات پرونده کهریزک به 15 سال حبس خبر داد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در ادامه نشست خبری به عنوان رییس ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه در شبکه های مجازی مطرح شده است که «ع.الف – ح .ف» یکی از قضات در پرونده کهریزک به اتهام فساد اقتصادی بازداشت شده است است؟ گفت: این فرد دو پرونده دارد، یکی هنوز به نتیجه نرسیده و در دادسراست. در پرونده قبلی وی دو سه اتهام وجود داشت که نسبت به هر کدام محکومیت گرفته و سنگین هست، با توجه به اینکه باید اشد مجازات جهت وی اجرا شود، جهت این فرد حکم 15 سال حبس صادر شده است است.

محکومیت یکی از قضات پرونده کهریزک به 15 سال حبس

معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به سئوال ایسنا مبنی بر اینکه کارها قوه قضاییه در رابطه با اتفاق تروریستی اخیر در پایتخت کشور عزیزمان ایران چه بوده است؟ گفت: وزارت اطلاعات، سپاه و نیروی انتظامی پیگیر پرسشها اطلاعاتی آن هستند و کسانی که شناسایی و دستگیر می کنند با حکم قوه قضاییه است و اگر هر کدام جرم ارزش ثابت شود قوه قضاییه به آن پیگیری می کند، به طور کلی پیگیری کار اطلاعاتی آن به کمک دستگاه های مربوطه است و بخش مجازات آن بر عهده قوه قضاییه است.

محسنی اژه ای در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه شنیده شده است دو نفر از افراد مرتبط با دانیال زاده متهم اقتصادی، متواری شدند، آیا این خبر را تایید می کنید، آخرین اوضاع این پرونده در چه مرحله ای قرار دارد؟ گفت: تا آنجا که اطلاع دارم یک نفر در رابطه با این پرونده متواری شده است هست. متهم این پرونده بازداشت هست، البته از افراد دیگر تحقیق می شود و هنوز کیفر خواست این پرونده صادر نشده و به دادگاه ارسال نشده است.

واژه های کلیدی: سئوال | پرونده | کهریزک | اقتصادی | بازداشت | قوه قضاییه | فساد اقتصادی | سخنگوی قوه قضاییه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs